Často kladené dotazy

Ano. Jsme připraveni spolupracovat pro získání dotace na Váš nákup vybavení pro požární sport i hasičský sbor.
Ano. Můžete se například stát Ambassadorem značky FLÍDR Firesport a získat tak výhody pro nákup zboží.
Spojka ROTT LIGHT je standardní hliníková spojka používaná při běhu s překážkami. Varianta TWIST 2.0 je její zdokonalená verze s otočným těsněním. Spojku TWIST 2.0 tak zacvaknete mnohem snáz i bez nutnosti použít mazání těsnění.
Ano. Veškeré parametry námi nabízených produktů jsou voleny tak, aby splňovaly pravidla požárního sportu. Pokud tomu tak z nějakého důvodu není, budete o tom vždy informováni.
Vybrané součásti (závity savicových hrdel, DIN spojky apod.) jsou jasně definovány normou. Normu dodržujeme, což zaručuje kompatibilitu těchto částí s normovanými částmi ostatních výrobců. U ostatních částí nejsme schopni kompatibilitu plně zaručit, proto je vhodné se obrátit na naše pracovníky a zeptat se na konkrétní případ použití produktů od různých výrobců.
Ano. Potřebujete-li vyměnit / opravit kterýkoliv díl Vašeho vybavení zakoupeného u nás, ozvěte se nám. Poskytujeme veškeré náhradní díly a servis. Dokážeme pomoci i s nestandardními řešeními a kompatibilitou našeho nářadí s nářadím od ostatních výrobců.
Popište problém, případně pořiďte fotografie, z kterých je závada patrná. Pošlete nám je na email (viz kontakty) a my se Vám ozveme s dalším postupem.